Kariéra

Hledáme do našeho týmu lidi, kteří se nebojí pracovat, láká je práce v realitách a rádi se učí nové věci. Nemusíte mít dva tituly z vysoké školy, 10 let praxe a bohaté zkušenosti. Stačí, pokud jste aktivní, spolehliví a dokážete se nadchnout pro věc - nemovitosti a naše klienty. Myslíte, že jste pro nás ideální? 

 

realitní makléř na schůzce

Koho hledáme?  

Realitní makléř by měl být rozený obchodník, který dokáže s klienty navázat vztah a nebojí se denně zvednout několik telefonů.

Nezáleží nám tolik na vašem věku, zkušenostech a vzdělání. Důležité je pro nás nadšení, samostatnost, spolehlivost a selský rozum.

Hledáme muže i ženy, kteří doplní náš tým a budou schopni reprezentovat naši realitní kancelář tím nejlepším možným způsobem.

Pokud si navíc rozumíte s čísly, umíte řídit auto a rád/a poznáváte nové lidi, jste ideálním kandidátem.

 

 

ruce realitního makléře s domem a klíči

Co nabízíme?

V naší realitce najdete tým lidí, které práce opravdu baví. Pokud hledáte zázemí, kde můžete nasbírat zkušenosti, postupně se rozvíjet, najít spoustu přátel a zábavnou práci, Kimbra reality  je pro vás ideální.

Na začátku vás pečlivě proškolíme, pokud nemáte zkušenosti, dáme vám k ruce kolegu. Naše zázemí, včetně praktického realitního systému, vám bude plně k dispozici.

Budete se neustále rozvíjet a vzdělávat nejen na poli realit, ale také financí, ekonomiky, osobního rozvoje nebo komunikace.

Kromě stálého platu pak můžete počítat i s vysokými provizemi z prodeje a stálou podporou.

 

 

Pomozte nám najít lidem ideální bydlení. Cítíte, že na to máte? Rozhoďne nám napište! 

*
*
*
*
fname: fullname: phone:

* - toto pole je nutno vyplnit