Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéka od nás slouží k získání kvalitního financování pro Vás, kteří máte záznamy v registrech dlužníků a potřebujete peníze použít na cokoliv bez dokládání účelu, a potřebujete hypotéku řešit s tolerancí nižšího příjmu nebo bez prokazování příjmu.

Veškeré financování řešíme bez poplatku předem, pokud k čerpání z jakéhokoliv důvodu nedojde, nezaplatíte nám ani korunu. Tím pádem nic neriskujete, můžete jedině získat a to maximálně výhodné a férové financování od nás.

Co tedy nebankovní hypotéka bez registru od nás nabízí?

Spolupracujeme s širokým spektrem exklusivních soukromých investorů a (ne)bankovních společností. Nejsme tak vázání na konkrétního investora, nenabízíme jediný často kostrbatý hypoteční (úvěrový) produkt, na který buď dosáhnete podle nějakých tabulek, nebo ne.

Neškatulkujeme. Naopak máme široké investorské možnosti, kdy aktivně hledáme a navazujeme spolupráce s nejvhodnějšími subjekty úvěrového trhu ČR. Právě díky širokým investorským možnostem, kvalitním kontaktům, průběžně aktualizované znalosti neustále se měnících produktů se na základě individuálního posouzení vašeho požadavku snažíme obstarat pro vás to nejvýhodnější hypoteční (úvěrové) řešení na úvěrovém trhu ČR na míru Vašich aktuálních možností a potřeb.

Bude vám nabídnuta jen nejvhodnější forma úvěrování odpovídající vašim aktuálním požadavkům a možnostem!

Bez doložení účelu

Nepotřebujeme znát účel využití nebankovní hypotéky, peníze můžete použít za jakýmkoli účelem a přitom úrok zůstává neměnný. Peníze tak můžete využít například na rekonstrukci vaší nemovitosti, konsolidaci půjček + zažádat o peníze navíc, refinancování nevýhodné hypotéky + zažádat o peníze navíc např. na konsolidaci zbylých závazků, vyplacení hypotéky po splatnosti, vyplacení exekuce, insolvence na nemovitosti, nebo na investici do podnikání.

K získání nebankovní americké hypotéky přes nás není překážkou, když máte drobné negativní záznamy v registrech.

Tolerance příjmu

Abyste nebankovní hypotéku získali, nemuseli jste dříve doložit svůj příjem. Ten nás zajímal pouze informativně, abychom vybrali to nejlepší a byli si jisti vaší schopností splácet nastavené měsíční splátky hypotéky. Nyní je prověření bonity povinné ze zákona. Jsme ale stále schopni i při nižším příjmu najít řešení.

Bez poplatků předem

Nám zaplatíte pouze v případě, že hypotéka úspěšné dorazí na váš úvěrový účet (nebo účet věřitele v případě refinancování, nebo konsolidace), tedy až po čerpání (vyplacení hypotéky). Pokud peníze z hypotéky z jakéhokoli důvodu na účet nedorazí (nebude čerpána), nezaplatíte nám ani korunu. Platíte nám tak pouze až po dobře odvedené práci, takže až je výhodná hypotéka s férovými smluvními podmínkami vyplacenou na účet. Pokud po vás některá firma, nebo jednotlivec požaduje jakýkoli poplatek před čerpáním hypotéky, je něco špatně. My žádné poplatky předem rozhodně nechceme.

 

kalendář

Doba splatnosti 2 měsíce až 20 let a roční úroková sazba přibližně od 6 % do 12 % vytváří velmi slušné měsíční splátky nebankovní hypotéky.

hodiny

Hypotéku předschválíme do 24 hodin od doručení potřebných podkladů k posouzení.

peněženka

Možnost hypotéku kdykoli jednorázově doplatit nebo provést výjimečnou splátku a to většinou za 1 % z celkové částky, kterou vracíte.

ikona metr

Flexibilní přístup - hypotéku přizpůsobíme vašim momentálním požadavkům a možnostem. Vybereme a zrealizujeme tak to nejvhodnější financování šité vám na míru.

ikona kufřík

Kompletní právní servis s maximální průhledností. S veškerými smluvními podmínkami je klient předem podrobně obeznámen. Úvěrové smlouvy jsou před podpisem v případě zájmu vždy zaslány minimálně na 2 dny k náhledu a kontrole (vždy doporučujeme za asistence vašeho znalého právníka). Díky jednoduchosti a průhlednosti smluv předem přesně víte, do čeho jdete.

úsměv

Vysoká tolerance k dočasné neschopnosti splácet (z důvodu například výpovědi z práce, hospitalizace, rozkol v rodině), které mohou potkat každého z nás, se nabízí možnost domluvy na odkladu splátky, přizpůsobení splátkového kalendáře, zkrátka je vždy snaha dostat klienta do optimálního stavu, tedy pravidelného splácení).

ikona ocenění

Garance kvality - pokud se vám do 14 dnů od podpisu úvěrových smluv podaří najít lepší nabídku nebankovní (americké) hypotéky a budete chtít zrušit nebankovní hypotéku sjednanou přes nás, je vám to zcela bezplatně umožněno. Uplatníte tak své právo bez poplatku a udání důvodu odstoupit od hypotéky do 14 ti dnů od podpisu úvěrových smluv.

 

ikona cesko

Výhodné parametry hypotéky a velmi rychlé sjednání s působností po celé ČR – Zlín, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové Praha a další lokality na území ČR. Hypotéku jsme v případě potřeby schopni prakticky až na několik výjimek sjednat na dálku, takže nemusíte nikam jezdit, nebo přijedeme my.

Navíc vám hypotéku po vyčištění registrů rádi převedeme do banky!

Vhodný model: Doba splatnosti nebankovní hypotéky (vnímáno jako přechodné, dočasné řešení) se tak může nastavit například na maximální hranici 20 let, čímž se dostanou splátky hypotéky na minimum (stejně se první roky splatnosti platí prakticky jen úroky a ne samotná jistina a to jak u nebankovních, tak bankovních hypoték) a hned po vyčistění registrů (Solus přibližně za 3 měsíce od doplacení úvěru, na kterém byl poslední přestupek ve splácení / CBCB maximálně za 4 roky od posledního přestupku ve splácení) Vám rádi tuto nebankovní hypotéku převedeme (přeúvěrujeme) na výrazně výhodnější, bankovní hypotéku.

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fullname: phone: lname: