Pojištění

​​

Vlastníte již nemovitost nebo se jí teprve chystáte koupit? Naši specialisté ze Světa financí Vám rádi pomůžou sjednat pojištění, které zabezpečí Váš domov.

V současné době existuje mnoho pojistek a je jen na Vás jakou si vyberete. Každá je vždy něčím specifická a její vlastnosti lze upravit Vaší nemovitosti na míru.

Rádi Vám pomůžeme najít správné pojištění z nabídky všech pojišťoven na trhu, které bude přesně odpovídat Vašim požadavkům. Odpovíme na Vaše dotazy a pomůžeme s řešením pojistné události i její likvidace. Poradíme Vám, jak nastavit osobní finanční plán a staneme se partnerem pro Vaši budoucnost. Zajistěte sebe a své blízké před nepřízní osudu a žijte tak klidnější a spokojenější život.

Pojištění majetku

Pomůžeme Vám sjednat takové pojištění, které Vám poskytne jednodušší cestu při obnovování zničeného a dokupování ztraceného a zároveň Vás nedostane do finančních potíží. Nabízíme několik druhů pojistek, které zahrnují i ty nejmenší detaily.

  • Pojištění pro případ živelných událostí

Vztahuje se na všechny živelné události, považuje se za ně požár, výbuch, úder blesku, záplava, povodeň, vichřice, krupobití, zemětřesení, sesuv půdy, mráz a další.

  • Pojištění pro případ poškození vodou z vodovodních zařízení

Jedná se o škody způsobené vodou vytékající z vodovodních zařízení, kanalizace nebo topení.

  • Pojištění pro případ vandalismu, krádeží vloupáním a loupežným přepadením

Pojištění proti odcizení a vandalismu umožňuje nechat si pojistit nemovitosti, movité věci, cenné věci a písemnosti. Do této kategorie spadá škoda vzniklá odcizením věci, kdy pachatel překoná překážky, které věc chránily před odcizením (např. rozbití dveří, vylomení zámku). A dále také úmyslné poškození nebo zničení pojištěné věci (vandalismus).

Pojištění domácnosti

Předmětem jsou movité věci, které tvoří soubor zařízení domácnosti a slouží k jejímu provozu (nábytek, koberce, osvětlení, kuchyňské přístroje, pračka, atd.), nebo k uspokojování potřeb členů domácnosti (audiovizuální technika, foto technika, sportovní výbava, starožitnosti, cennosti, knihy, oblečení, atd.). Jde o věci ve vlastnictví členů domácnosti i o věci cizí, které členové domácnosti oprávněně užívají (např. věci v leasingovém nájmu).

Dále také příslušenství a stavební součásti přiléhající k vnitřním prostorám bytu (plovoucí podlaha, kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, obklady stěn a stropů, tapety, malby apod.)

Pojištění staveb

Vztahuje se na budovu uvedenou v pojistné smlouvě a na její stavební součásti a příslušenství. Pojištění se uzavírá pro případ živelné události, odcizení nebo vandalismu. 
Pojišťovací specialisté Světa financí skrze dumrealit.cz Vám pomohou najít správné pojištění z nabídky všech pojišťoven na trhu, které bude přesně odpovídat Vašim požadavkům. Odpoví na Vaše dotazy a pomohou s řešením pojistné události i její likvidace. Poradí Vám, jak nastavit osobní finanční plán a stanou se partnerem pro Vaši budoucnost. Zajistěte sebe a své blízké před nepřízní osudu a žijte tak klidnější a spokojenější život.

Pojištění odpovědnosti

K pojištění nemovitosti/domácnosti lze přidat pojištění odpovědnosti: Pojištění odpovědnosti z držby nemovitosti – vztahuje na veškeré škody způsobené v souvislosti s pojištěnou nemovitostí (např. zranění při pádu střešní krytiny).

Pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě – vztahuje se na škodu způsobenou činností pojištěného v běžném občanském životě, způsobenou v domácnosti a provozem jejího zařízení či způsobenou pojištěným jako chodcem nebo cyklistou, sjednává s územním rozsahem buď pouze ČR nebo i Evropa.


Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fname: email: fullname: phone: