Pro prodávající

​​

Rádi Vám pomůžeme s prodejem domu, bytu či pozemku.  Je pro nás důležité, aby vše probíhalo hladce, proto zajistíme veškeré nezbytnosti, které se prodeje týkají.

  • Rychlé zprostředkování

  • Bezpečně

  • Maximální tržní cena

  • Šetříme Váš čas

  • Právní služby

  • Tržní odhad zdarma 


Rychlé zprostředkování

Vaší nemovitosti se budeme plně věnovat a snažit se, aby obchod proběhl co nejrychleji.  Veškeré faktory, které negativně ovlivňují a zpomalují prodej domu, bytu či pozemku předem minimalizujeme.  Využíváme osvědčené metody, jak udělat nabídku pro zájemce co nejatraktivnější a zároveň jim co nejvíce přiblížit skutečnost.  Všechny podklady a smlouvy máme vždy předem pečlivě připravené a k uzavření obchodu tak stačí jen pouhý podpis. O vše ostatní, ohledně převodu na nového majitele, plateb a poplatků, se postaráme my.

Bezpečně

V dnešní době vzniká mnoho předsudků a obav ohledně prodeje s realitní kanceláří, tímto bychom Vás chtěli přesvědčit o opaku a eliminovat tím veškeré negativní zkušenosti.  Jsme členy Realitní komory ČR, která sdružuje licencované profesionály, snaží se veškerá rizika předcházet a primárně se zaměřuje na hledání vhodných řešení v situacích, kdy dojde k oklamání klienta. Váš obchod je tak chráněn hned několika faktory.

Maximální tržní cena

Jednou z priorit našich makléřů je prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou tržní cenu. Hodnotu se snažíme určovat přiměřeně, aby se nemovitost nestala neprodejná nebo nevýdělečná.  Po dobu inzerce cenu udržujeme a nesnižujeme, abychom nabídku neznehodnotili a neubrali na její důvěryhodnosti, raději vyčkáme a prodáme opravdovému zájemci.

Šetříme Váš čas

Veškeré starosti s prodejem domu, bytu i pozemku převezmeme za Vás.  Připravíme smlouvy na míru, vystavíme Vaši nabídku do popředí inzertních serverů, obstaráme prohlídky s adekvátními zájemci a v neposlední řadě zajistíme i administrativní úkony a platby kolem převodu na nového majitele. O celém procesu prodeje Vás vždy makléř průběžně informuje a konzultuje s Vámi případné úpravy či změny.

Právní služby

Připravíme všechny potřebné smlouvy vztahující se k prodeji.  Prověříme danou nemovitost, zda se na ni nevztahuje závazek, který by mohl obchod zkomplikovat, a při nastalých potížích navrhneme vhodné řešení. Samozřejmostí je možnost individuální právní konzultace k řešenému případu.

Tržní odhad zdarma

Tržní cena je nezbytným základem a také prvním krokem k prodeji nemovitosti, tudíž je pro nás samozřejmostí se o tento prvek postarat zcela bezplatně. O určení správné tržní ceny, která neodradí zájemce a neudělá z Vaší nemovitosti zbytečně předraženou nebo naopak podceněnou, se postarají naši vyškolení profesionálové.


Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
lname: fname: