Smlouvy​

Právní služby jsou poskytovány advokáty, kteří odpovídají za kvalitu a odbornost v průběhu celého obchodu. 

Kupní smlouva pro klienty Kimbrareality s.r.o. krok za krokem

Kromě prostoru pro inzerci vašich nemovitostí vám Kimbrareality s.r.o. pomůže nově také se službami, které jsou nezbytné pro dokončení transparentního obchodu. V případě, že prodáváte či kupujete nemovitost, číhá na vás několik hrozeb. Na co si dát pozor a jak zamezit například ztrátě části nebo dokonce celé kupní ceny?

1. Jak funguje příprava kupní smlouvy?
V rámci zrychlení celého procesu se při vypracování této smlouvy komunikuje telefonicky s advokátní kanceláří, která po dodání potřebných podkladů vyhotoví kupní smlouvu do 5 pracovních dnů. Pokud jste v časové tísni a je pro vás nezbytné dodání dokumentů v co nejkratším intervalu, je možné zažádat si o expresní dodání do druhého pracovního. Smlouva je zpracována od dodání posledních dokumentů ovšem za příplatek 50 % z ceny. 
Po objednání služby vystavujeme zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení vás oslovuje advokátní strana, která vás provede celým obchodním případem a připraví pro vás smluvní dokumenty na míru vašim požadavkům.

2. Jak rychle a za kolik dostanu kupní smlouvu přes Kimbrareality?
Smlouvu na míru našim klientům připraví naši advokáti za zdarma. Součástí smluvních dokumentů bude také předávací protokol a návrh na vklad do katastru nemovitostí.
Zdarma zpracujeme také smlouvu budoucí kupní nebo rezervační. V rámci advokátní kanceláře nabízíme také advokátní úschovu včetně úschovy listin zdarma pro naše klienty.
Všechny tyto výše sepsané dokumenty jsou obsaženy v rámci kompletního balíčku služeb také zdarma, který navíc zahrnuje 60 minutovou osobní konzultaci u advokáta včetně kompletní přípravy dokumentace a ověření podpisů všech zastupujících účastníků.

Zakládáme si na tom, aby smlouva byla zpracována skutečně kvalitně a hlavně – podle stanov nového občanského zákona.

Při řešení komplikovanějších obchodních případů si advokátní kancelář vyhrazuje právo na delší dobu vyhotovení smluvní dokumentace v závislosti na zapracování všech podstatných skutečností týkajících se daného případu a tomu taktéž upravit cenu objednaného balíčku.